Marka SM Hesaplarımız

MARKALARIMIZIN SOSYAL MEDYA HESAPLARI

İştiraklerimize ait markalarımız ile markalarımıza ait ürün ve hizmetlerin müşteri ve takipçilerimize tanıtılıp yeniliklerin duyurulması amacıyla oluşturduğumuz sosyal hesaplarımızı güncel olarak kullanmaktayız.
İştirak ve markalarımıza ait paylaşımlarımızı alttaki sosyal medya hesaplarumuzdan takip edebilirsiniz.
facebook.com/erguvanambalaj

Koruyucu ambalajlama ürünleri markamız olan Erguvan Ambalaj Facebook hesabımızdan ürün ve hizmetlerimizin en güncel biligi ve faaliyetlerini takip edebilirsiniz.

twitter.com/erguvanambalaj

Erguvan Ambalaj Twitter hesabı üzerinden firmamızın anlık ileti ve paylaşımlarını takip edebilir, soru ve görüşlerinizi direkt mesajlar ile iletebilirsiniz.

erguvanmobil.blogspot.com

Erguvan Ambalaj firmamızın mobil bilgi sitesi niteliğindeki blogspot hesabımızdan Erguvan Ambalaj ürünlerini mobil cihazlardanda rahatlıkla görebilirsiniz.

facebook/erguvannetmarket

Erguvan Net Market sitelerimize ait Facebook hesabımızda ürün ve kampanya paylaşımları, ürünlere ait bilgilendirme yazıları ile çeşitli yorumları bulabilirsiniz.

twitter.com/erguvanmarket

Erguvan Limited E-Mağzalarına ait Twitter hesabımızdan en güncel bilgi ve kampanya duyurularımızla ürün paylaşımlarımızı bulabilir ve bize direkt mesaj yollayabilirsiniz.

twitter.com/erguvanfirmalar

Erguvan Limited firmalarına ait Twitter hesabımızdan en güncel bilgi ve kampanya duyurularımızla ürün paylaşımlarımızı bulabilir ve bize direkt mesaj yollayabilirsiniz.