Resmi SM Hesaplarımız

RESMİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

Resmi Kurumsal markamız olan Erguvan Limited adıyla bilgi paylaşımında bulunduğumuz Sosyal Medya hesaplarımızın kullanım amaçları hakkında özet bilgi ve linkler aşağıda mevcuttur. Tüm iştiraklerimize ait bilgi ve medya görsellerinin yer aldığı hesaplarımızda en doğru ve en güncel bilgileri bulabilirsiniz.

Facebook

Faaliyetlerimizden genel bilgi, resim ve videoları Facebook hesabımızda bulabilir, Bize görüş, öneri ve sorularınızı yöneltebilirsiniz.

/erguvanlimited adıyla bizi takip edin!

Twitter

Anlık iletilerimize, en güncel bilgilerimize, ürün ve hizmet linklerine Twitter hesabımızla ulaşıp sorualrınız için bizimle direkt mesajlaşabilirsiniz.

/erguvanlimited adıyla bizi takip edin!

Instagram

İnstagram hesabımızda ürün ve hizmet uygulamalarımızın detaylı ve seri halde resimlerini bulabilir, faaliyetlerimiz görsel olarak izleyebilirsiniz.

/erguvanlimited adıyla bizi takip edin!

Vimeo

Özellikle yeni ürünlerimize ait tanıtım, çalışma ve uygulama videolarını istediğiniz zaman Resmi Vimeo hesabımızdan görebilirsiniz.

/erguvanlimited adıyla bizi takip edin!

SOSYAL MEDYA KULLANIMIMIZ

Firmamıza ait Resmi ve Kurumsal Sosyal Medya hesaplarımızı Faaliyetlerimizi ve Kurumsal Duyurularımızı takipçilerimize iletmek amacıyla kullanmaktayız.

Facebook

Geniş kullanım avantajından dolayı sıklıkla kullandığımız resmi facebook hesabımızda takipçilerimizi kurumsal ve şahsi hesaplar oluşurur.

Twitter

Paylaşım kolaylığından dolayı direkt mesajlar başta olmak üzere duyurularımızla önemli markasal faaliyetleri paylaşmaktayız.

İnstagram

İştiraklerimize ait ürün ve hizmet uygulamalarını ve örneklemelerimizi resmi instagram hesabımızdan paylaşmaktayız.